Hakkımızda
Firmamız hakkında bilgiler

BİZ NE İŞ YAPIYORUZ?

1* BASIN

2*MEDYA & AJANS, REKLAM

3* ORGANİZASYON

4* DANIŞMANLIK

1A BASIN:

Gebze Basın Medya ve Organizasyon olarak; Kurum ve kuruluşlara, siyasilere basın danışmanlığı hizmeti…

İnternet haber sitelerimiz olan ; gebzeninsesi.comkobisanayigazetesi.com ve beylikbagihaber.com Portalları üzerinden günlük anlık haberleri gerek hazır metinleri gerek ise kendi özel yaptığımız haberleri yayınlıyoruz.

Gebzeninsesi.com Kocaeli bölgesine yönelik ancak daha çok Gebze , Çayırova, Darıca ve Dilovası ilçelerimize yönelik haberler içermektedir. Gebzeninsesi.com TV ve RADYO ismi marka tescili 10 yıllık alınmış marka bir isimdir.

Gebzeninsesi.com Google News, Console ve Analatic programlarına işlenmiş olup Kocaeli de istatistikleri tutan Medyasyon uygulamasına da üyedir. Sitemizin günlük haftalık ve aylık istatistikleri sağlıklı veriler sayesinde nizami bir şekilde kontrol edilmektedir.

Sitemizde yaklaşık 700 alanda reklam verilebilmektedir.

Ana sayfa reklam fiyatları ve haber içi reklam fiyatları ile mobil reklamların fiyatları değişmektedir.

Reklamlar 3 seçenekli sunulmaktadır.

1/ Resim formatında 2/ Haraketli gift benner formatında 3/ Kod reklam şeklindedir.

Müşterimizin istemesi durumunda, özel haber metni yazabiliriz. Bu makale müşteriye ve müşterinin işletmesine yönelik reklam amaçlı Google da üst sıralara çıkması sağlayacak anahtar kelimelerden oluşacak makaledir.

Kobisanayigazetesi.com olarak; Kocaeli Gebze’den tüm Türkiye’ye yayın yapıyoruz. Günlük ortalama otomatik bot ile 400’ün üzerinde haber akılımız vardır…

Kobisanayigazetesi.com daha çok kobi ve sanayi üzerine ekonomi, iş dünyası ve benzeri haberleri içermektedir.

2B MEDYA AJANS ve REKLAM

Firmamız 15 yılı aşkındır medya ve reklam sektöründe faaliyet göstermektedir. Ajans hizmeti ile de bu alanda yenilikçi olamaya ve gelişmeye devam etmektedir.

Bir kurum , kuruluş ve firmaların gereksinimi olan reklam ve ajans hizmeti kapsamında gerekli olan ne varsa Bütçe ve zaman dilimleri uygunluğunda yapmaktadır.

3C ORGANİZASYON

Şirketimiz organizasyon alında daha çok kurumsal organizasyonlar olarak; Toplantı, konferans, panel, sergi, kültür tuırları, ve benzeri organizasyon işleri planlamaktadır.

4D DANIŞMANLIK

Şirketimiz danışmanlık alanında 4 maddede yazanlar ile birlikte ; insan kaynakları, emlakçılık, iş kurma, açma planlama ve kurumsal anlamda çalışmalar konusunda müşterilerimize danışmanlık vermektedir.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gebze'nin sesi gazetesi
2013 yılında Mustafa Can tarafından şahıs firması olarak kurulmuştur.
Yine Mustafa Can tarafından 2012 yılında kurulan  Gebze Basın Yayın Reklam ve Organizasyon Limited şirketi bünyesinde yayın hayatına devam etmektedir.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gazetemiz Gebze Gazeteciler cemiyeti,Türkiye İnternet Gazetecileri Derneği üyesi olmasının yanı sıra Tigad Kocaeli temsilcisidir.

Gazetemiz İHA abonesidir

Gebze’nin Sesi Gazetesi 2012 yılından günümüze yayın hayatına aralıksız devam eden bölgemizin köklü İnternet gazeteleri arasında gelmektedir.

Gebzeninsesi.com bugün en gelişmiş haber yazılı olarak yapay zeka yazılımı ve android destekli haber sitesidir.

Kullanmakta olduğumuz telefonlar gibi güncellemeler ile yeni özellikleri ile rakiplerinin bir adım önüne geçiyor.

 

Gebzeninsesi.com ‘ a günlük olarak gece yarılarına kadar editörlerimiz tarafından anlık haberler giriş yapılmaktadır.

 

Gebzeninsesi.com 700’e yakın reklam alanı ile Masa üstü reklamları, Mobil reklam ve interaktif ( kod reklamı) alanları ile yine gelişmiş bir yazılım olması nedeniyle müşterilerimizi vermiş oladuğu reklamları ( reklam fiyatından harici) olarak firma hakkında yazılan makale ile rakiplerinin önüne geçiriyor.

 

Gebzeninsesi.com kobilere, firmalara,kurum ve kuruluşlara özel haber yazarak müşterinin isteği doğrultusunda yayımlar.

 

Gebzeninses.com Şahıslara,Siyasilere ve iş insanlarına basın danışmanlığı ve yanısıra reklam piar danışmanlığıda yapmaktadır.

Gebzeninsesi.com yeni yüzü ve yapay zeka yazılım portalı ile ulusal haber formatında

Bulunduğu bölgeden harici tüm Kocaeli ile beraber Marmara hatta toplumun genelini ilgilendiren haberleri ile Tüm Türkiye’ye de yayın yapmaktadır.

 

Sitemizin özelliklerini www.gebzeninses.com dan bakabilirisiniz inceleyebilirisiniz.

 

Gebzeninsesi.com günlük Google analatic üzerinden günlük giriş ve okuma sayılarını takip eder isteyen müşterilermize haftalık ve aylık olarak iletir.

 

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.