Hakkımızda
Firmamız hakkında bilgiler

Gebze'nin sesi gazetesi
2013 yılında Mustafa Can tarafından şahıs firması olarak kurulmuştur.
Yine Mustafa Can tarafından 2012 yılında kurulan  Gebze Basın Yayın Reklam ve Organizasyon Limited şirketi bünyesinde yayın hayatına devam etmektedir.

 

Gazetemiz Gebze Gazeteciler cemiyeti,Türkiye İnternet Gazetecileri Derneği üyesi olmasının yanı sıra Tigad Kocaeli temsilcisidir.

Gazetemiz Anadolu Ajansı abonesidir

Gebze’nin Sesi Gazetesi 2012 yılından günümüze yayın hayatına aralıksız devam eden bölgemizin köklü İnternet gazeteleri arasında gelmektedir.

Gebzeninsesi.com bugün en gelişmiş haber yazılı olarak yapay zeka yazılımı ve android destekli haber sitesidir.

Kullanmakta olduğumuz telefonlar gibi güncellemeler ile yeni özellikleri ile rakiplerinin bir adım önüne geçiyor.

 

Gebzeninsesi.com ‘ a günlük olarak gece yarılarına kadar editörlerimiz tarafından anlık haberler giriş yapılmaktadır.

 

Gebzeninsesi.com 700’e yakın reklam alanı ile Masa üstü reklamları, Mobil reklam ve interaktif ( kod reklamı) alanları ile yine gelişmiş bir yazılım olması nedeniyle müşterilerimizi vermiş oladuğu reklamları ( reklam fiyatından harici) olarak firma hakkında yazılan makale ile rakiplerinin önüne geçiriyor.

 

Gebzeninsesi.com kobilere, firmalara,kurum ve kuruluşlara özel haber yazarak müşterinin isteği doğrultusunda yayımlar.

 

Gebzeninses.com Şahıslara,Siyasilere ve iş insanlarına basın danışmanlığı ve yanısıra reklam piar danışmanlığıda yapmaktadır.

Gebzeninsesi.com yeni yüzü ve yapay zeka yazılım portalı ile ulusal haber formatında

Bulunduğu bölgeden harici tüm Kocaeli ile beraber Marmara hatta toplumun genelini ilgilendiren haberleri ile Tüm Türkiye’ye de yayın yapmaktadır.

 

Sitemizin özelliklerini www.gebzeninses.com dan bakabilirisiniz inceleyebilirisiniz.

 

Gebzeninsesi.com günlük Google analatic üzerinden günlük giriş ve okuma sayılarını takip eder isteyen müşterilermize haftalık ve aylık olarak iletir.

 

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.