Yazı Detayı
03 Temmuz 2019 - Çarşamba 15:04
 
Silahsız İşgal Planı Tıkır Tıkır..
Zeki Üsten
zekiusten3861@gmail.com
 
 

 

Efendim yazılarımızda gündemi takip etmeye çalışıyoruz. Dünya kan ve gözyaşı ile sürdürürken yolculuğunu bu mezalim maalesef sadece İslam Coğrafyasında kuluçkaya yatıp civciv çıkarıyor. Aslında tüm bu kargaşa, soykırım, mala, cana tecavüzler görünüşte para için olsa da asıl mesele "Hak ve Batıl Savaşı" olarak vücut buluyor. Bendensen hiçbir sorun yok ammmaaaa değilsen yaşam şansın yok.

 

 İnsan Hakları, fikir özgürlüğü, kılık kıyafet özgürlüğü gibi janjanlı sözler kullanan Batıl Güç Sahipleri bunu söylerken aslında doğru söylüyor.

 

Şöyle ki:  Biraz önce belirttiğimiz gibi onlardan olanlar insan sayıldığı için tüm bu haklardan faydalanabilir ancak olmayanlar yani hak cephesinde olanlar, yani Müslümanlar onlardan olmadıklarından dolayı insan sayılamayacakları için her hangi bir hakları da olamaz doğal olarak. Bu Batı faşizmi ve Emperyalizmi için olmazsa olmaz şart. 

 

Peki, bizim içimizdeki Batıl şakşakçıları insandan sayılıyor mu? Batılı sahipleri bunları kullanma süreleri bitene kadar insanmış gibi düşündürüp bazı iltimaslar geçiyor.  Para, mevki gibi önemli kazanımlar sunuyor. Bu durumda bu güruh ta kendi halkını aşağılıyor ve kendi kurallarına uymaya zorluyor. Tabi işi biten hadi ordan pis Müslüman lafını duyunca kulaklarına inanamıyor çünkü bu güne kadar İslam la uzaktan yakından alakası yok hayatta tüm savaşını İslam la vermiş Batılın yanında saf tutmuş. Bu şokla ortada kalan bu tipler çareyi alkolde, uyuşturucuda ve en sonunda intiharda buluyor.

 On Emirde Allah-u Teâlâ: "Adam öldürmeyeceksin. Derken Siyonistler bunu senden olan adamı öldürmeyeceksin" şeklinde tefsir ediyor.   "Zina etmeyeceksin" emrini Müslümanlar hayvan statüsünde olduğundan bizim malımızdır canı, malı, ırzı bize helaldir diye tefsir ediyor.

 

 Günümüz Dünyasında İslam Âleminin umut bağladığı Ülke Türkiye olduğundan “her ne kadar Ülkede yaşayanların Müslümanlığı tartışılsa da” Ülkemiz yoğun bir kokuşturma planı altında bulunuyor. Özellikle aileyi yok etmek adına filmlerle, dizi filmlerle, reklam filmleri ile kliplerle sosyal medya ile bireysellik özendiriliyor, fuhuş özendiriliyor.

 

Yüzde 99’u Müslüman dediğimiz ülkemiz de 100 bin kişi “Yüzüm kızararak, özür dileyerek yazıyorum” ben eşcinselim bana saygı duyacaksın yürüyüşü yapabiliyor.  En acısı ise bu ülkenin bazı belediyeleri resmi sayfalarından bunları destekliyor. Burada sadece Şuara 168’i hatırlatarak bu melaneti lanetleyenlerden olduğumu belirtiyorum.  "Lût: Doğrusu, dedi, ben sizin bu işinizden tiksinmekteyim!"

 

 

Batı ülkelerinde, özellikle AB ülkelerinde aile çökmüş vaziyette. Menfaate, çıkara ve maddeye saplanmış olan Batı felsefesi kendi insanına mutluluğu ve huzuru çok görmüş. Çünkü huzurun, saadetin ve rahatın yuvası olan aile hayatı, dolayısıyla aynı sofrayı kullanma âdeti, ortak düşünce ve müşterek hareket etme alışkanlığı, yerini bireyciliğe, bireyselliğe ve bencilliğe terk etmiş.

 

Gittikçe hız kazanan bu çöküş, toplumun manevi dinamiklerini, direklerini sarsmış, aile bireyleri, “herkes kendi hayatını yaşasın” yoluna itilmiş. 18 yaşına gelen gençler kendileri için bağımsız bir yaşantıyı tercih eder olmuş. Anne-baba ve kardeşleriyle olan bağı kopardıkları için, yılda bir dahi görüşme imkânından yoksun kalmışlar.

 

Bizde olduğu gibi “şimdilik”, bir aileyi, küçük çocukları, delikanlısı ve genç kızıyla birlikte bir arada görmek, yok denecek kadar azalmış. AB üyeleri arasında boşanma oranı yüksek ülkelerin Belçika (yüzde 50'den fazla), İsveç (yüzde 50), Finlandiya (yüzde 49), İngiltere (yüzde 45) ve Danimarka (yüzde 41) olduğu ifade ediliyor. Bu tarz bir hayat biz de lanse edilmeye çalışılıyor. Bazı sanatçı ve şarkıcıların bu çeşit evlilik dışı beraberlikleri normal hale getirilmeye çalışılıyor, toplumun vitrininde bulunan bu insanların davranışları gençlere özendirilmek isteniyor.

 

İşte kendi pisliklerini süsleyerek bize sirayet ettirmek için milyarlarca para harcayıp içimizdeki beyinsizleri kullanıyorlar. Toplum olarak Allah’ın İpine sarılmaktan başka çare olmadığını düşünenlerdenim.  Herkesin mutlaka bir hesabı var, Yüce Yaratanında mutlaka bir muradı var vesselam.

 

Hayırla kalınız…

 
Etiketler: Silahsız, İşgal, Planı, Tıkır, Tıkır..,
Yorumlar
sanalbasin.com üyesidir
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


Müslim, İmân, 95
Arşiv
Modül 1

 

 
KOCAELİ SON DAKİKA HABERLERİ
Herkese Açık grup · 13.231 üye
Gruba Katıl
www.gebzeninsesi.com Haber ihbar Whatsapp  0532 233 28 80
 
Haber Yazılımı